Zegarek - dobry pomysł na święta

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, zegarki


Fotorelacja
hobby rozrywka czas wolny zegarki
 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Święta już bardzo blisko.

Nikt nie wyobraża sobie tego czasu bez choinki, zapachu lasu, rodzinnej atmosfery, smacznych potraw - ale ważne są także prezenty. Dzieci czekają na tą magiczną chwilę z utęsknieniem, ale i my - dorośli - także, by cieszyć się odpoczynkiem, rodziną i pięknie przystrojonym domem.
Prezenty, prezenty - są istotne. Nie chodzi o to by były one drogie, nie każdego bowiem stać na kosztowne prezenty. Tym bardziej kiedy mamy liczną rodzinę i każdemu musimy ofiarować jakiś podarek. Liczy się pamięć, ważny jest pomysł. Najważniejsze by trafić w gust, także na początek trzeba zastanowić się co dana osobą lubi, czym się interesuje i co potrzebuje.

Wspaniałym pomysłem na prezent świąteczny jest zegarek. Zegarki niestety zostały trochę wyparte przez telefony komórkowe, ale powracają do łask i dobrze, bo to bardzo eleganckie, przydatne elementy biżuterii czy dodatków.
Zegarki mogą być klasyczne, bądź z całkiem zmienioną formą. Kiedyś zegarek to szary bądź czarny pasek, natomiast teraz może przyjmować całkiem zaskakujące formy. Bez problemów zakupimy jednak i taki klasyczny - jako elegancki prezent na święta la dziadka czy babci.

Dla kobiet dedykowane są eleganckie zegarki damskie obsadzone kolorowymi kamyczkami, o często fantazyjnych, nie typowo okrągłych tarczach. Modne ostatnio są zegarki, których pasek na rękę tworzy kilka rzemyków o różnych grubościach, do których przyczepione są luźne zawieszki.
Same tarcze zachwycają różnorodnością, pod wskazówkami mogą znajdować się mocne sowy, koty, motyle.

Dla dzieci zegarki często są o fantazyjnych, neonowych kolorach, mające plastikowe paski i tarcze; można kupić wodoodporne, by chronić przed zalaniem, np. podczas mycia rąk.

Dla mężczyzn także znajdą się odpowiednie zegarki - od elektronicznych, zawierających całą gamę dodatków - jak budzik, kalendarz, stoper - do prostych, klasycznych.

Zegarek to bardzo praktyczny i zarazem elegancki prezent na święta. Na pewno ucieszy obdarowanego, ponieważ zegarki z powrotem wracają do łask i stają się nieodłącznym elementem codziennego stroju.

Zobacz także:

Opublikowany przez Marcin Kipiec, dnia 02 maja 2016r

Więcej na ten temat

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.