Zegarek - dobry pomysł na święta

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, zegarki


Fotorelacja
hobby rozrywka czas wolny zegarki
 • Doliński Watch Service s.c.

  Plac Uniwersytecki 15B,
  50-137 Wrocław,
  tel. 71 344 60 11,
  fax: 71 342 00 64,
  kom. 513 099 321,
  sklep@dolinski.pl

  https://dolinski.pl

Święta już bardzo blisko.

Nikt nie wyobraża sobie tego czasu bez choinki, zapachu lasu, rodzinnej atmosfery, smacznych potraw - ale ważne są także prezenty. Dzieci czekają na tą magiczną chwilę z utęsknieniem, ale i my - dorośli - także, by cieszyć się odpoczynkiem, rodziną i pięknie przystrojonym domem.
Prezenty, prezenty - są istotne. Nie chodzi o to by były one drogie, nie każdego bowiem stać na kosztowne prezenty. Tym bardziej kiedy mamy liczną rodzinę i każdemu musimy ofiarować jakiś podarek. Liczy się pamięć, ważny jest pomysł. Najważniejsze by trafić w gust, także na początek trzeba zastanowić się co dana osobą lubi, czym się interesuje i co potrzebuje.

Wspaniałym pomysłem na prezent świąteczny jest zegarek. Zegarki niestety zostały trochę wyparte przez telefony komórkowe, ale powracają do łask i dobrze, bo to bardzo eleganckie, przydatne elementy biżuterii czy dodatków.
Zegarki mogą być klasyczne, bądź z całkiem zmienioną formą. Kiedyś zegarek to szary bądź czarny pasek, natomiast teraz może przyjmować całkiem zaskakujące formy. Bez problemów zakupimy jednak i taki klasyczny - jako elegancki prezent na święta la dziadka czy babci.

Dla kobiet dedykowane są eleganckie zegarki damskie obsadzone kolorowymi kamyczkami, o często fantazyjnych, nie typowo okrągłych tarczach. Modne ostatnio są zegarki, których pasek na rękę tworzy kilka rzemyków o różnych grubościach, do których przyczepione są luźne zawieszki.
Same tarcze zachwycają różnorodnością, pod wskazówkami mogą znajdować się mocne sowy, koty, motyle.

Dla dzieci zegarki często są o fantazyjnych, neonowych kolorach, mające plastikowe paski i tarcze; można kupić wodoodporne, by chronić przed zalaniem, np. podczas mycia rąk.

Dla mężczyzn także znajdą się odpowiednie zegarki - od elektronicznych, zawierających całą gamę dodatków - jak budzik, kalendarz, stoper - do prostych, klasycznych.

Zegarek to bardzo praktyczny i zarazem elegancki prezent na święta. Na pewno ucieszy obdarowanego, ponieważ zegarki z powrotem wracają do łask i stają się nieodłącznym elementem codziennego stroju.

Zobacz także:

Opublikowany przez Marcin Kipiec, dnia 02 maja 2016r

Więcej na ten temat

rss icon Chcemy kupować coraz więcej mieszkań, nawet bez rządowego programu

W półroczu 2017 r. banki udzieliły 108 tys. kredytów mieszkaniowych, tj. o 5,7 proc. więcej niż na 2016 r. Dobre wyniki wiązano na ogół z programem MdM. a może jednak słusznie?

rss icon Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

rss icon Urząd Lotnictwa Cywilnego zaniepokojony odwołaniem lotów przez Ryanaira

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego na piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" na związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.