Wspomnienia na papierze

tagi: album, fotografia, zdjęcia, ślub


Fotorelacja
album fotografia zdjęcia ślub

Obecną epokę naszych dziejów można nazwać epoką techniki.

Praktycznie każda sfera naszego życia jest w jakiś sposób zmechanizowana czy skomputeryzowana. Nie wyobrażamy sobie już życia bez takich zdobyczy ludzkości, jak na przykład telewizor, telefon czy komputer. 
W naszej epoce czas płynie jakby coraz szybciej. Może to właśnie dlatego coraz częściej chcemy dokumentować ulotne chwile. A mamy ku temu wspaniałe możliwości. Praktycznie każdy może nabyć profesjonalny aparat, przejść krótkie szkolenie i robić piękne zdjęcia. Bardzo mało osób używa już tradycyjnych aparatów na klisze. Większość robi cyfrowe zdjęcia, także komórkami, po czym zgrywa je szybko na komputer i tam ogląda. Jednak z rozmów wiem, że większość osób z tak zwanego "starszego pokolenia", nie przepada za taką formą przechowywania wspomnień. Podobnie jak większość z nich woli książki z formie papierowej, a nie elektronicznej. 

Warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych rodziców i dziadków.
Albumy na zdjęcia wciąż jeszcze nie odeszły do lamusa i można je kupić w praktycznie każdym salonie fotograficznym. Takie salony często proponują też fotoksiążki, które mogą być wspaniałym prezentem okolicznościowym, zarówno na chrzciny, jak i okrągły jubileusz. Oczywiście zdjęcia "wywołać", a raczej wydrukować, możemy sobie sami w domu. Czy jednak warto? Aby uzyskać dobrą jakość trzeba zainwestować w profesjonalny sprzęt, bo w przeciwnym razie, chociażby kolory mogą pozostawiać wiele do życzenia. Dlatego przeniesienie naszych wspomnień na papier warto pozostawić profesjonalistom, zamawiając specjalnie drukowane albumy i książki foto. Udany prezent w postaci albumu kupionego tutaj oraz miło spędzony na ich oglądaniu czas - gwarantowane!

Zobacz także:

Opublikowany przez Marcin Kipiec, dnia 22 sierpnia 2017r

Więcej na ten temat

rss icon Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

rss icon Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

rss icon Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.