Uroda, Moda, Styl

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny, styl, ubiór


Fotorelacja
hobby rozrywka czas wolny styl ubiór

Koszula męska to dla każdego mężczyzny jeden z najważniejszych elementów stroju.

Dlatego też mężczyźni powinni zadbać o tę część garderoby. Koszula powinna być starannie dobrana i właściwie służyć swojemu przeznaczeniu. Dobrana do mężczyzny, czyli powinna mieć właściwe wymiary. Nie za duża, nie za mała. Oczywiście taka, która będzie dobrze "leżała" na jej właścicielu. No i broń Boże nie będą za długie lub krótkie rękawy.

Są różnego rodzaju koszule. Ogólnie koszule dzielimy na wizytowe, okazjonalne i te do pracy. Są koszule z różnego materiału. Mężczyźni na ogół wolą nosić te luźne - dżinsowe lub flanelowe. Są na długi rękaw i na krótki. Koszul męskich jest cała gama.

Ważne, by mężczyzna miał w swoim zestawie garderoby męskiej te, które lubi, no i te, które będą mu właściwie służyły na daną okazję.

Na ogół większość mężczyzn twierdzi, że wszystkie koszule dla mężczyzn są jednakowe. Tak jednak nie jest. Znawcy mody o tym wiedzą. Noszenie koszul to dla mężczyzny też pewnego rodzaju umiejętność nazywana sztuką noszenia koszul.

O wartości koszuli świadczy rodzaj tkaniny, z której jest uszyta koszula. Ma to swoje znaczenie, bo koszula noszona jest bezpośrednio na ciało. Najlepiej by było, gdyby była ze 100% bawełny albo z małą domieszką surowców syntetycznych. Mężczyźni zakładają różne koszule na różne okazje.

Szeroki wybór męskich koszul na każdą okazję odnaleźć można w sklepie internetowym Ekoszule.pl.

Zobacz także:

Opublikowany przez Marcin Kipiec, dnia 29 lipca 2015r