Sprzęt car audio i inne udogodnienia samochodowe

tagi: auto, moto, motoryzacja


Fotorelacja
auto moto motoryzacja

Współczesne samochody to bezsprzecznie wysoko już zaawansowane technicznie pojazdy, o czym zresztą z łatwością można się przekonać, odwiedzając nawet najbliższy salon samochodowy.

Jeśli ktoś ma w swoim posiadaniu dziesięcioletnie auto i porówna je nawet z pojazdem tej samej marki, szybko zauważy różnicę. No cóż branża motoryzacyjna rozwija się nader szybko i stąd te wszystkie unowocześnienia, jakie mamy we współczesnych autach.
Bardzo dobrze, bo służą one przede wszystkim zwiększeniu bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów, a to jest przecież sprawa priorytetowa. Na pewno taką dobrą rzeczą w samochodzie są czujniki parkowania. Każdy, kto ma w nie wyposażony swój samochód, wie, jakie to udogodnienie. Czujniki parkowania sprawiają, że można łatwo i bezpiecznie zaparkować pojazd, nie narażając się przy tym na jego uszkodzenie. To ważne szczególnie, kiedy mamy do czynienia z dużym samochodem. Poza tym czujniki parkowania pozwalają też na ominięcie przeszkody, która pojawia się tuż za pojazdem, a kierowca nie jest jej w stanie zauważyć ze swojego miejsca.
A inne nowoczesne rzeczy? Na pewno dobry jest w samochodzie ABS, dzięki któremu sama jazda jest bezpieczniejsza. Ale nie bez znaczenia we współczesnych autach jest również sprzęt car audio czy też stacja multimedialna do samochodu. Sprzęt car audio oraz stacja multimedialna do samochodu to już inna kategoria owych unowocześnień, ale nie sposób o nich nie powiedzieć, bo w nowych pojazdach takie urządzenia są po prostu już montowane. A co właściwie kryje się pod określeniami: sprzęt car audio i stacja multimedialna do samochodu? To różnego rodzaju radia, odtwarzacze, wzmacniacze samochodowe, rejestratory jazdy, ekrany i inne jeszcze nowoczesne akcesoria.
Więcej o sprzęcie audio na stronie sklepu: https://radiocar24.pl

Zobacz także:

Opublikowany przez Marcin Kipiec, dnia 17 października 2017r

Więcej na ten temat

rss icon Wielka Brytania namawia palaczy do przejścia na e-papierosy

W przyszłym miesiącu na brytyjskiej telewizji widzowie zobaczą kampanię przekonującą palaczy do rzucenia palenia używając papierosów elektronicznych. Autorem spotów był rządowa agencja do spraw zdrowia publicznego.

rss icon Urząd Lotnictwa Cywilnego zaniepokojony odwołaniem lotów przez Ryanaira

Prezes Urzędu Lotnictwa Cywilnego na piśmie do irlandzkich linii lotniczych Ryanair wyraził "duże zaniepokojenie" na związku z odwołaniem przez tego przewoźnika rejsów do Polski - poinformowała rzeczniczka ULC Karina Lisowska.

rss icon W Polsce powstanie pociąg hybrydowy

W Polsce powstanie pociąg hybrydowy. na jednym składzie będzie zarówno napęd elektryczny, jak spalinowy. List intencyjny na sprawie zaprojektowania maszyny podpisali między innymi przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu, fabryki Cegielski oraz spółki Przewozy Regionalne.