Rozrywka w wolnym czasie

tagi: agencja, event, biznes, firma, Warszawa, organizacja eventów, firma eventowa, impreza


Fotorelacja
agencja event biznes firma Warszawa organizacja eventów firma eventowa impreza
 • Agencja Event Planet

  Al. Krakowska 291 lokal 43
  02-133 Warszawa
  tel. (+48) 608 77 44 44
  e-mail: imprezy@event-planet.pl

  http://www.event-planet.pl/

Współczesny świat na każdym kroku stara się dostarczyć rozrywki dosłownie dla każdej możliwej grupie społecznej.

Robi to na wszystkie możliwe sposoby. Popularną formą spędzania wolnego czasu są różnego rodzaju eventy. Pewna agencja eventowa z Warszawy dokłada wszelkich starań aby zapewnić swoim klientom niezapomniany czas z rodziną i przyjaciółmi.
Organizowane są wydarzenia w całej Polsce jak i również za granicą. W ich ofercie znajdziemy przede wszystkim koncerty, festiwale i spotkania z celebrytami. Organizacja stoi na najwyższym poziomie. Firma eventowa zapewnia profesjonalizm jeżeli chodzi o zaplecze techniczne i gastronomiczne. Wynajmuję firmę zapewniającą bezpieczeństwo gości wydarzenia, a kwestie organizacyjne zawsze są czytelne dla zwykłego "Kowalskiego". 

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.event-planet.pl

Współpracuje z ogromną ilością film zapewniających marketing i odpowiednie zarządzanie zasobami ludzki i technicznymi. Organizacja eventów w Warszawie stoi na najwyższej półce europejskiej. Wiem co piszę, ponieważ niejednokrotnie zdarzyło mi się współpracować z tą firmą. Zajmowaliśmy się organizacją Otwartej Sceny Autorskiej Piosenki Regionalnej na Żywiecczyźnie. Dopięcie wszystkiego na ostatni guzik zajęło nam niecały miesiąc a na samo wydarzenie przyszła rzesza ludzi. Mam szczerą nadzieję, że uda się powtórzyć ten sukces w następnym roku.

Zobacz także:

Opublikowany przez Anna Walońska, dnia 23 lipca 2017r

Więcej na ten temat

rss icon Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

rss icon Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

rss icon Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.