Kreatywne rysowanie - pisaki, kredki, farby

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Fotorelacja
hobby rozrywka czas wolny

Nasz sklep plastyczny oferujący zestawy dla dzieci, w swej szerokiej gamie produktów posiada paletę markowych produktów do rysowania i malowania.

Znajdziesz u nas farby akwarelowe, plakatowe, do kąpieli i do ciała. Przy użyciu naszych produktów wyczarujesz piękne wzory na szkle i tkaninach. Kupisz tu bloki i arkusze do kolorowania, wycinania, sklejania i modelowania. Całą gamę kredek i najróżniejszych markerów- do nauki pisania, ćwiczenia małej rączki czy pierwszego projektowania modnych sukienek. Dla starszych i dorosłych rysowników polecamy świetne produkty firmy Promarker. Profesjonalne, wielozadaniowe i bardzo wydajne. Idealne do malowania, szkicowania, ilustrowania i podkreślenia prezentacji czy projektu. Szeroka gama kolorów metalicznych i neonowych pozwoli na profesjonalne wykończenie Twojej pracy. Dodatkowo- możesz używać ich zarówno na papierze jak i płótnie, tekturze, a nawet gipsie. 
Wejdź na stronę www i wybierz dla siebie idealny zestaw!
A może szukasz kreatywnego prezentu dla dziecka? Masz w planach przyjęcie urodzinowe dla dużej grupy dzieci? Prowadzisz warsztaty w przedszkolach i szkołach? 

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą bezpieczne i ekologiczne farby do malowania twarzy! Wyczaruj niesamowite zwierzęta na Waszych buziach, zaskocz gości urodzinowych malowaniem na twarzach bohaterów ulubionych dziecięcych bajek, wspólnie z dziećmi stwórz niebanalne rysunki podczas warsztatów.

Zaopatruj się u najlepszych dostawców, zawsze zwracaj też uwagę czy wybrane produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i dopuszczenia do malowania, szczególnie dziecięcych, delikatnych buziek.

Zobacz także:

Opublikowany przez Marcin Kipiec, dnia 31 lipca 2017r

Więcej na ten temat

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.