Fotoksiążka - unikalny prezent

tagi: hobby, rozrywka, czas wolny


Fotorelacja
hobby rozrywka czas wolny

Fotoksiążka to unikalny pomysł na prezent.

Jest to wydrukowany w profesjonalny sposób album na zdjęcia pozwalający w ciekawy sposób przechowywać wspomnienia z przeszłości. Fotoksiążka to nie tylko zdjęcia. Na stronie tytułowej oprócz umieszczenia zdjęcia, można wygrawerować także tytuł albumu, a wewnątrz niego umieścić teksty opisujące w ciekawy sposób zdjęcia, czy wydarzenia z okazji, których były one robione.

W toku postępu technologicznego często zapominamy o magii fotografii papierowej. Zdjęcie przechowywane w pamięci aparatów cyfrowych czy komputerów to już nie to samo. Są one narażone na przypadkowe usunięcie, a ich prezentacja nie jest tak efektowna jak przy prezentacji papierowej. Fotoksiążka to połączenie tradycji z nowoczesną technologią. Zdjęcia w niej przechowywane są trwałe, a biorąc pod uwagę to, że nasza pamięć bywa często zawodna, ich opisy pozwalają także na zachowanie ciekawych wspomnień z prezentowanych na nich wydarzeń i sytuacji, czy opisanie kto znajduje się na zdjęciu, co jest niezwykle ważne przy dużych rodzinach, czy dużym gronie znajomych.

Fotoksiążka podarowana w prezencie najbliższej osobie to znakomity pomysł na każdą okazję. Jej możliwości są nieograniczone - można w niej umieścić zdjęcia z ważnych wydarzeń (np. ze ślubu, przyjęcia, chrzcin), przedstawić najlepsze zdjęcia pary osób, rodzinne, z wyjazdu zagranicznego i wiele innych.

Fotoksiążka dostępna jest w różnorodnych formatach i oprawach, a także w wielu wariantach kolorystycznych, o ilości stron dostosowanej specjalnie do potrzeb zamawiającej ją osoby. Wykonana jest z bardzo wytrzymałych materiałów, a zdjęcia w niej umieszczone drukowane są cyfrowo, w wysokiej jakości.

Zobacz także:

Opublikowany przez Szymon Rutka, dnia 16 stycznia 2015r

Więcej na ten temat

rss icon Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.