Czy na specjalne okazje warto zamawiać fotografa?

tagi: wesela, eventy, zabawy, ślub, fotografia, hobby, czas wolny, rozrywka


Fotorelacja
wesela eventy zabawy ślub fotografia hobby czas wolny rozrywka

Niezależnie w jakim mieście mieszkamy - czy jest to mały Otwock, czy nieco większa aglomeracja - potrzeby mamy dokładnie takie same jak inni ludzie w Polsce.

Jedną z nich jest wyprawianie imprez okolicznościowych, takich jak chrzest czy wesele. Podczas ich organizacji, mamy wiele trudności, które musimy przebrnąć - wybór lokalu, zaproszenie gości, dobór menu i inne tego typu kwestie. Wśród częstych rozterek znajduje się też pytanie - jak uwiecznić tę okoliczność?

Część osób mylnie wychodzi założenia, że skoro każdy posiada cyfrówkę, aparat w smartfonie czy nawet lustrzankę, to fotografowanie imprezy nie będzie stanowiło żadnego problemu w sposób prywatny. Przecież zawsze znajdzie się ktoś, kto zrobi zdjęcie! Jednakże ten tok myślenia jest niezmiernie mylny - wystarczy zdać sobie sprawę z tego, że goście, tak jak i my, chcą kluczowe momenty przeżywać będąc naocznymi świadkami wydarzenia, a nie z perspektywy kilku calowego ekraniku. Fotograf na chrzciny ze strony www będzie zatem bardzo dobrym pomysłem - profesjonalista po prostu uchwyci kadr, ponieważ jego emocjonalna więź z klientem jest w tym przypadku znikoma.

Podobnie jest w przypadku wesel. Fotograf ślubny po prostu w najlepszy z możliwych sposobów wykonuje swoją pracę, zbierając ujęcia z najciekawszych i najważniejszych momentów całej imprezy. Powierzanie tego zadania gościom, rodzicom czy świadkom nie jest uważane za posunięcie w dobrym tonie. Stąd wydanie kilkuset złotych na profesjonalistę ma ogromny sens i warto się tym zainteresować - odpada nam wtedy kolejny problem, dotyczący sprawnej organizacji imprezy.

Zobacz także:

Opublikowany przez Marcin Kipiec, dnia 15 lutego 2018r

Więcej na ten temat

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.